Oferta

Strony internetowe

Stworzymy kompleksowo stronę dopasowaną do Twoich potrzeb. Stronę możemy napisać od zera lub stworzyć w oparciu o WordPress. Masz pełny wybór co do formatu. Stworzymy dokładnie to co chcesz – wizytówka, portfolio czy strona firmowa.

Aplikacje internetowe

Tworzymy rozbudowane aplikacje internetowe dostosowane do specyficznych wymagań klienta. Każdy biznes jest inny dlatego przeanalizujemy dokładnie specyfikę Twojej działalności i dopasujemy odpowiednie rozwiązanie. Aplikacje szyjemy na miarę i piszemy je od zera.

Strony wizytówki

Najszybszy przekaz informacji o Tobie lub Twojej firmie. Krótko – portfolio, oferta, kontakt, zadowolony klient. Szybko, sprawnie, bez owijania w bawełnę.

Sklepy internetowe

Sklepy internetowe uruchamiamy na bazie WordPress i jego pluginu WooCommerce. Wygląd sklepu dostosowujemy do wymagań klienta oraz instalujemy wszelkie potrzebne komponenty – systemy zamówień, płatności, fakturowania.

Blogi

Twórca powinien skupiać się na tworzeniu – tym na czym zna się najlepiej i tym co napędza go do działania. Twój blog ma działać o każdej porze, dla każdego być dostępny, ma wyrażać Ciebie jako Twórcę. Zajmij się tworzeniem, a aspekty techniczne zostaw nam!

Aktualizacje

Wykonujemy aktualizacje istniejących stron. Być może potrzebujesz odświeżyć stronę, zmienić jej design, dodać jakieś nowe sekcje. Możemy przenieść również Twoją stronę do innego operatora hostingu lub podpiąć dodatkowe domeny.

Dopasuj swój produkt

Strona z możliwością edycji treści

W pakiecie podstawowym otrzymasz od nas stronę internetową zbudowaną na bazie WordPress z podłączonym szablonem. Na wstępnym etapie zaproponujemy Ci kilka szablonów według Twoich sugestii co do branży, w której działasz, kolorystyki, elementów, które chcesz zaprezentować na stronie. Stronę wraz z wybranym szablonem dostosujemy dla Ciebie pod względem treści, podstron i grafik. Otrzymasz od nas dane dostępowe do panelu administracyjnego, dzięki czemu w późniejszym czasie będziesz mógł edytować stronę we własnym zakresie. Na koniec przeszkolimy Cię w zakresie edycji treści na Twojej stronie. W pakiecie do strony podłączamy:

  • Google Analytics, w celu monitoringu ruchu na stronie
  • Google Maps jeśli na Twojej stronie jest potrzeba wyświetlenia mapy dojazdu do twojej firmy
  • formularz kontaktowy spięty z Twoim adresem e-mail
  • wizytówka firmy w Google, aby Twoja firma była od razu widoczna w wyszukiwarce Google i mapach
  • zakładamy skrzynkę pocztową pod Twoim adresem strony (np. kontakt@mojafirma.pl) lub w serwisie pocztowym Gmail w celu zebrania wszystkich usług w jednym miejscu
  • do każdej strony internetowej tworzona jest domena (nazwa strony) według Twojej decyzji oraz udostępniane miejsce na serwerze.

Oferujemy również stworzenie rozbudowanej strony internetowej. Pakiet podstawowy to jedynie początek możliwości. Do strony możemy podłączyć blog, jeśli tworzysz treści, sklep, jeśli sprzedajesz jakieś produkty lub usługi, systemy rezerwacji, jeśli świadczysz usługi, które wymagają trzymania się terminów i wiele innych.

Wydajność w zamian za edycję treści

Tworzymy szybkie i wydajne strony nie oparte o żaden system zarządzania treścią. Taką stronę piszemy od zera lub korzystamy z gotowych szablonów. Strona powstaje zgodnie z ustaleniami, których dokonamy zaraz na wstępnym etapie. To rozwiązanie, mimo tego, że nie ma możliwości edycji treści przez klienta własnoręcznie, cechuje się wydajnością wczytywania się strony na urządzeniach klientów końcowych oraz dużą możliwością późniejszych modyfikacji zarówno wizualnych jak i funkcjonalnych. Zmiany na stronie wymagają znajomości języków programowania, jednak dajemy klientowi możliwość późniejszego wprowadzania zmian w kodzie we własnym zakresie.

All-in-one

Dzięki naszemu podejściu „all-in-one” masz swobodę w dobieraniu rozwiązań i usług. Oferujemy rozwiązanie abonamentowe, co oznacza, że przy niskim progu wejścia otrzymasz gotowe, finalne i dopasowane rozwiązanie, z którego od razu możesz korzystać. W pakiecie otrzymasz wszystko co potrzebne bez znajomości jakichkolwiek technologii – hosting, domenę, wszystkie niezbędne konta w serwisach, obsługę techniczną i oczywiście stworzony produkt – stronę, sklep czy aplikację. Dodatkowo w zestawie oferujemy szkolenie z obsługi, aby nie zostawić Cię na pastwę losu. W tym pakiecie nie przejmujesz się niczym – piszesz do nas lub dzwonisz, a my wdrażamy Twoje pomysły.

Rozbudowane aplikacje internetowe

Jesteśmy zespołem, który w pełni odpowiada na potrzeby klientów. Jeśli nadal prowadzisz swój biznes na kartkach papieru lub w Excelu, jeśli chcesz zautomatyzować procesy, zinformatyzować procedury, napiszemy dla Ciebie aplikację, która zdejmie te problemy z Twojej głowy. Tworzymy aplikacje w oparciu o doświadczenia użytkowników, przeanalizujemy dokładnie Twoje potrzeby, poznamy specyfikę Twojego biznesu, a to wszystko w celu dostarczenia Ci dopasowanego rozwiązania specjalnie na Twoje potrzeby. Każdy biznes, każda firma, każda branża jest specyficzna dlatego aplikację tworzymy od zera, od podstaw, dokładnie taką jaką chcesz.